Ruszt dodatkowy do grilla 57cm

  • szt.
  • Cena 179,00 zł

Ruszt dodatkowy do grilla 57cm

Stworzenie sobie dogodnych warunków w czasie grillowania to podstawa udanej imprezy na świeżym powietrzu! Jeśli lubisz grillować, wiesz, jak ważne jest zgromadzenie wysokiej jakości akcesoriów, dających nowe możliwości i ułatwiających życie. Takim elementem może być Dodatkowy ruszt do grilla 57 cm.

 

Dobrze zaprojektowany, idealnie nadaje się do podpiekania tostów czy kanapek. Można na nim grillować takie inne dania czy potrawy, szczególnie takie, które nie powinny być narażone na bezpośredni kontakt z wysoką temperaturą, lecz wystarczy im niższa. Mogą to być też więc np. delikatne warzywa czy owce morza lub ryby. Wystarczy, że się powoli będą opiekać, by uzyskać pożądane efekty.

Taka nadstawka, ustawiona nieco wyżej niż podstawowy ruszt, doskonale spełnia więc swoje zadanie w tym zakresie, stwarzając nowe, dodatkowe możliwości. Wybierz ją więc, by jeszcze bardziej zachwycać swoich gości w czasie wyprawianej imprezy grillowej! Całość została funkcjonalnie zaprojektowana, jest odporna na uszkodzenia, stabilnie się trzyma i jest łatwa w czyszczeniu.