Kategorie

Weber Grille Oficjalny Sklep

Web-Grille.pl jest autoryzowanym partnerem Weber World  z pełną gamą grilli i akcesorii prosto z U.S.A.

logo Weber-World

Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem i fachową wiedzą. Czekamy na Państwa również w naszym salonie sprzedaży w Warszawie i Opolu

credit-card

Części zamienne

img

Grille węglowe              >>

img

Grille gazowe               >>

Grille seria Q                 >>
img

Części zamienne Weber

A co, jeśli coś się zepsuje lub uszkodzi? W Weber World Warszawa zawsze są originalne części do grilli Weber. Nie tylko grille i akcesoria Weber są integralną częścią naszej oferty. Staramy się zawsze mieć dostępne najważniejsze częściu u nas w magazynie. Zapewniamy szybką wysyłkę i pomoc w dobraniu odpowiednich elementów.

Długie terminy realizacji są rzadkie: ruszty, ruszty węglowe, szyny aromatyzujące, zapalniki do grilli gazowych są są u nas dostępne od ręki, a bardziej nietypowe części zamówimy dla Ciebie tak szybko jak tylko się da. Jeśli masz pytanie na temat oferowanych produktów, możemy pomóc.

W sprawach reklamacyjnych pamiętaj aby zawsze zachować orginalny paragon lub fakturę wystawioną przez nasz sklep. Jeżeli grill nie został zakupiony u nas - co mamy nadzieję nie będzie miało miejsca - prosimy o kontakt ze sprzedawcą u którego został zakupiony grill lub bezpośrednio do Weber Stephen Polska.