Kategorie

Weber Grille Oficjalny Sklep

Web-Grille.pl jest autoryzowanym partnerem Weber World  z pełną gamą grilli i akcesorii prosto z U.S.A.

logo Weber-World

Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem i fachową wiedzą. Czekamy na Państwa również w naszym salonie sprzedaży w Warszawie i Opolu

credit-card

Weber Grille

Historia sukcesu weber

Weber Grille

Inspiracją do stworzenia czegoś wyjątkowego ze zwykłej boi musiała być najprawdopodobniej fascynacja kulistym kształtem, której ponad 50 lat temu uległ George Stephen. Pracował on wówczas w chicagowskiej fabryce boi morskich Weber Brother Metal Works. Przyczepił on trzy nogi do dwóch połówek boi i przykrył całość pokrywą. W taki oto sposób narodził się grill kulisty, a wraz z nim nowoczesna era grillowania na węglu drzewnym.

 

Weber® – kultura grillowania na najwyższym
poziomie

 

Kultura grillowania została zrewolucjonizowana w 1952 r. przez Webera®. To, czemu przed laty dał początek legendarny grill kulisty, z czasem przerodziło się w powszechną radość z grillowania na urządzeniach doskonale zaprojektowanych pod względem technicznym i estetycznym.

Grillowanie z pomocą produktów firmy Weber® umożliwia przygotowywanie potraw zarówno metodą bezpośrednią, jak i pośrednią. Odbywa się to z zamkniętą pokrywą, przy czym temperatura i obieg powietrza w kotle grilla węglowego są sterowane zasuwami wentylacyjnymi, a to eliminuje konieczność uciążliwej regulacji wysokości rusztu.

Po pierwsze bezpieczeństwo

 

Najnowsze elementy grilli Weber, takie jak uchwyty rozmieszczone w większej odległości, nienagrzewający się uchwyt pokrywy, termometr w pokrywie czy izolowane zasuwy wentylacyjne, zapewniają znacznie większą ochronę. Produkty Weber® zapewniają bezpieczeństwo, wszechstronność i wygodę użytkowania!

 

Weber


Wybierz oryginał

Wybór oryginalnych produktów od firmy z wieloletnią tradycją i ogromnym doświadczeniem w branży to gwarancja zadowolenia z zakupu. Dlatego warto zdecydować się na markę Weber®. Oferowane przez producenta grille i akcesoria cechują się wysoką jakością i mnóstwem innowacyjnych rozwiązań.
>Staranne wykonanie grilli Weber® wpływa na niezwykłą trwałość produktów. Pokrywy i kotły są wykonane z wysokiej jakości, grubościennej stali (z niewielką ilością węgla), która idealnie łączy się z wypalaną emalią w temperaturze 870 °C. Grille Weber® to wiele lat radości z doskonałych rezultatów grillowania!

Grille ogrodowe w Warszawie – nowoczesne grillowanie

Dzięki innowacyjnym i funkcjonalnym produktom Weber grillowanie może trwać przez cały rok!

Grille ogrodowe Weber są bardzo wytrzymałe, zapewniają maksymalny komfort oraz dużą wszechstronność podczas grillowania. Produkty te wyróżniają się na tle konkurencji przemyślanym i nowoczesnym wzornictwem. Renoma, duże doświadczenie i międzynarodowe uznanie firmy Weber zdobyte na przestrzeni ponad 50 lat sprawia, że każdy grill jest produktem idealnie dopracowanym w każdym najmniejszym szczególe. Nasze grille są stworzone do tego, by zaspokoić wszystkie potrzeby klienta.

Jako Autoryzowany Dystrybutor firmy Weber w Polsce, w naszej ofercie posiadamy wyłącznie oryginalne grille ogrodowe. Znajdą u nas Państwo:

 

Nieważne czy mieszkają Państwo na wsi, czy w centrum wielkiego miasta – w naszej ofercie na pewno znajdą Państwo grill idealnie dostosowany do Państwa potrzeb. Wszystkie grille Weber wysyłamy całkowicie za darmo – wystarczy tylko wybrać idealny model, a dostarczymy go Państwu pod sam próg.

 

Jeśli mają Państwo pytania lub nie potrafią podjąć decyzji związanej z wyborem modelu grilla i akcesoriami do niego, prosimy o kontakt z naszą infolinią. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. 

 

Życzymy udanych zakupów i wiele radości z produktów marki Weber!