Kategorie

Weber Grille Oficjalny Sklep

Web-Grille.pl jest autoryzowanym partnerem Weber World  z pełną gamą grilli i akcesorii prosto z U.S.A.

logo Weber-World

Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem i fachową wiedzą. Czekamy na Państwa również w naszym salonie sprzedaży w Warszawie i Opolu

credit-card

Pokrowiec Premium do Summit 400

7103
Producent: Weber
Dostępność:
Jest
Czas realizacji: Wysyłka 24h
szt.
699,00 zł

Znakomicie zaprojektowany, funkcjonalny Pokrowiec Premium do Summit 470 stanowi stuprocentowe zabezpieczanie dla grilla! Jeśli już zdecydowałeś się na tak luksusowy model, to z pewnością chcesz zadbać o to, by w nienagannym stanie mógł ci służyć przez długi czas.

Nie zapomnij więc o zaopatrzeniu się dodatkowo w ten specjalnie przystosowany pokrowiec, który można szybko nałożyć, by prawidłowo zabezpieczał całe urządzenie, jak i również błyskawicznie i bezproblemowo zdjąć. To specjalnie uszyty materiał, trwały, mocny, można być więc pewnym jego wytrzymałości. Dobre zabezpieczenie grilla przed owadami, kurzem i drobnymi zarysowaniami to jest podstawa. Dzięki temu możesz zachwycać swoich gości jego wspaniałym wyglądem w czasie grillowych uczt.

Przechowywanie takiego sprzętu w garażu czy też przewożenie go wymaga doskonałego zadbania o zabezpieczenie. Taki pokrowiec, najwyżej klasy, przystosowany idealnie do pełnienia swojej roli, jest więc w takiej sytuacji nieocenioną pomocą.