Grill gazowy Weber Spirit II E-310 GBS

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 45010133
 • Producent: Weber
 • Kod producenta: 077924076817
 • Dostępność: Produkt niedostępny

 • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 499,00 zł brutto
 • szt.
 • Cena 2 599,00 zł 3 199,00 zł
 • Niedostępny
 • Przelew tradycyjny, Za pobraniem, Płatność w sklepie, Blue Media szybki przelew

Otwórz drzwi do świata grillowania z grillem Spirit II E-310 GBS

Piękny ogród albo działka rekreacyjna, rodzina, znajomi i grill - czy można sobie wyobrazić lepszy scenariusz na ciepłe wiosenno-letnie wieczory? Absolutnie nie! Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent Weber ze swoim rusztem Spirit E-310. Grill ten nie jest standardowym urządzeniem, które do użycia wymaga wykorzystania węgla. Grill Weber Spirit II E310 posiada ruszt gazowy wyróżniający się możliwością prostego i wygodnego uruchomienia - ot, wystarczy go zapalić dokładnie w taki sam sposób, jak kuchenkę gazową. Nie trzeba się jednocześnie przejmować, że potrawy stracą na smaku, ponieważ stosując grill Weber 310 Spirit II, cały czas będziesz mieć do czynienia z typowym barbecue - z delikatnym wędzonym aromatem i małą ilością tłuszczu. Jeżeli szukasz nowoczesnego i opłacalnego grilla, wybierz grill gazowy Weber Spirit E-310 Classic, a na pewno będziesz zadowolony!

Podstawową zaletą modelu E-310 od Weber jest to, że grill gazowy okazuje się wygodny i prosty w obsłudze. Po podłączeniu gazu do grilla Genesis E 310 od Weber, po prostu go zapalamy, tak samo jak kuchenkę gazową. Grill gazowy Weber Spirit II E 310 GBS pozwala uniknąć gryzącego dymu oraz braku stałego płomienia.

 

Grill Weber Spirit 2

 

Grill Weber Spirit 2 E310 GBS posiada trzy palniki, ma obszerną powierzchnię gotowania, wygodne stoliki boczne na tace oraz haczyki na narzędzia do odwieszania szczypiec i łopatki. System grillowania GS4 o dużej mocy oraz kompatybilność z iGrill zapewnią Ci sukces na niwie BBQ. Dzięki Weber Spirit E310 II Classic zarówno amator, jak i profesjonalista w zakresie sztuki grillowania będzie mógł popisać się swoimi umiejętnościami przed rodziną czy znajomymi. Weber Spirit II E-310 to grill zapewniający wysoką wydajność oraz trwałość!

 

palniki ze stali szlachetnej.

 

3 palniki ze stali szlachetnej.

 

Stoliki boczne ze stali szlachetnej

 

Stoliki boczne ze stali szlachetnej przystosowane do wbudowania iGrill 3.

 

Elektroniczny zapłon Infinity.

 

Elektroniczny zapłon Infinity.

 

Wbudowany termometr.

 

Wbudowany termometr.

 

Grill Weber Spirit

 

Skorzystaj z przyjemności grillowania i delektowania się wyśmienitymi potrawami przyrządzanymi na Spirit 2 Weber E 310:

 • bez gryzącego dymu
 • bez ciągłego dokładania węgla
 • z kontrolą temperatury
 • z bezproblemową obsługą

Urządzaj niezapomniane dla gości uczty dzięki Weber E310 Spirit!

Wszędzie tam, gdzie cenione są smaki grillowanych potraw, nowoczesność marki Weber i grill gazowy Spirit E-310 Classic gwarantują biesiadnikom wyborną ucztę. W modelu Spirit 2 E310 Weber przyjemność grillowania łączy się z niezwykłą efektywnością, którą zapewnia innowacyjny system GS4. Trzy wydajne palniki ze stali szlachetnej ułatwiają osiąganie na Weber E 310 Spirit 2 Classic fenomenalnych rezultatów kulinarnych. Najnowsza wersja Spirit E 310 Weber to grill wyposażony w rewolucyjne rozwiązania, takie jak szyny aromatyzujące Flavorizer. Zatrzymują one ściekający tłuszcz, wydobywając z dań pełną gamę smaków. Ponadto Weber Grill E-310 Spirit posiada rozbudowaną strefę roboczą dzięki rusztowi żeliwnemu z wymiennymi środkami Gourmet BBQ System.

E-310 od Weber to grill wyróżniający się wysokimi walorami estetycznymi, a jednocześnie jest bardzo trwały. Kocioł oraz pokrywa modelu Weber Genesis E-310 zostały wykonane z grubego odlewu aluminium, co gwarantuje bardzo efektywną obróbkę cieplną. Doświadczony producent jakim jest Weber w grillu Spirit E 310 zastosował na pokrywie powłokę z emalii porcelanowej, stanowiącej skuteczną ochronę przed zarysowaniami. Solidność konstrukcji, z której słynie marka Weber, w grillu E310 osiągnięto m.in. dzięki najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykonane zostały z niej także boczne półki oraz przedni panel.

Wysokojakościowe podzespoły w połączeniu z efektowną wizualnie formą urządzenia sprawiają, że Weber Spirit E-310 Original jest inwestycją, dzięki której czerpanie przyjemności z grillowania będzie trwało przez długie lata!

Wyposażenie  
Pokrywa Pokryta emalią porcelanową
Kocioł Z odlewu aluminiowego
Ruszt do grillowania Żeliwny
Panel Stal nierdzewna
Termometr w pokrywie Tak
Cechy szczególne

System grillowania GS4™

Kompatybilny z termometrem iGrill™ 3

Ruszty GBS z wymiennym środkiem

Szyny aromatyzujące pokryte emalią porcelanową

Składany stolik boczny

Ilość palników

3

Moc palników

8,79 kw/h

Palnik boczny Brak
Wieszak na akcesoria

6

Powierzchnia grillowania  
Powierzchnia rusztu 60 cm x 46 cm
Powierzchnia rusztu do podgrzewania 55,7 cm x 11,4 cm
Wymiary i kolory  
Wysokość przy otwartej pokrywie 145 cm
Szerokość 132 cm
Głębokość 66 cm
Waga 51,9 kg
Kolory Czarny
Rozmiar rusztu 60 X 46 cm
Rozmiar rusztu dodatkowego 55.7 cm X 11.4 cm
Zapłon Elektroniczny Infinity™
Zasilanie Bateria AA
Paliwo Gaz płynny LPG (butla wielokrotnego napełniania sprzedawana oddzielnie)
Gwarancja  
Cały zestaw do 10 lat