Kategorie

Weber Grille Oficjalny Sklep

Web-Grille.pl jest autoryzowanym partnerem Weber World  z pełną gamą grilli i akcesorii prosto z U.S.A.

logo Weber-World

Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem i fachową wiedzą. Czekamy na Państwa również w naszym salonie sprzedaży w Warszawie i Opolu

credit-card

Ceramiczna płyta do grillowania mała

6465
Producent: Weber
Dostępność:
Jest
Czas realizacji: Dostawa 24h
szt.
239,00 zł

Ceramiczna płyta do grillowania mała

 Chcesz rozpocząć w tym sezonie grillowanie warzyw, owoców i ryb? Wiadomo jednak, że są one delikatne i dlatego trzeba je traktować w odpowiedni sposób. Jeżeli myślałeś, że będziesz musiał w tym celu zakupić nowy sprzęt – mamy dla ciebie dobrą wiadomość: wystarczy, że kupisz urządzenie, które ochroni delikatne dania przed rozpadnięciem się i przypaleniem. Takim właśnie narzędziem, jest ceramiczna płyta do grillowania mała. Jest ona przeznaczona do grillów gazowych i węglowych o średnicy rusztu około 37 cm. Wystarczy ułożyć ją na ruszcie i już można bez przeszkód rozpocząć grillowanie wszelkich warzyw, owoców, czy ryb. Bez większych problemów umieścisz je na płycie. Ryby będą soczyste i chrupiące, a warzywa i owoce rumiane i sprężyste bez przypaleń.

 Płyta posiada wygodne uchwyty po bokach, które ułatwiają jej czyszczenie, jak również ściąganie jej z grilla. Od dziś nie będziesz musiał poszukiwać nowego grilla, ten produkt to wspaniałe dopełnienie twojego grillowego arsenału! Warto inwestować w taką jakość.