Kategorie

Weber Grille Oficjalny Sklep

Web-Grille.pl jest autoryzowanym partnerem Weber World  z pełną gamą grilli i akcesorii prosto z U.S.A.

logo Weber-World

Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem i fachową wiedzą. Czekamy na Państwa również w naszym salonie sprzedaży w Warszawie i Opolu

credit-card

Wózek do Weber Q 1000 i Q 2000

6557
Producent: Weber
Dostępność:
Jest
Czas realizacji: Wysyłka 24h
szt.
679,00 zł

Najnowszym produktem wypełniającym szeroką ofertę firmy Weber jest kompatybilny wózek Standard do Weber Q 1000, i Q 2000. Wózek grillowy w tradycyjnych i standardowych barwach firmowych, klasyczną czerń połączono ze srebrem tworząc proste i stylowe akcesorium do grillowania. Zapewni wygodę użytkowania grilla, niezwykle funkcjonalny i ergonomiczny. Stabilne cztery aluminiowe nogi gwarantują stabilne posadowienie grilla na każdym podłożu, także nierównym i miękkim gruncie. Wygodny uchwyt będący integralną częścią podstawy do ułożenia grilla ułatwia przemieszczanie wózka w dowolne miejsca, nawet z obciążeniem.

Trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiału kółka. Na spodzie wózka grillowego metalowa kratka umożliwia położenie kilku dodatkowych akcesoriów. Dokładne wykończenie z największą dbałością o każdy element zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta. Prosty, niemal ascetyczna konstrukcja spełnia niemal wszystkie kryteria stawiane przed urządzeniem tego typu. Na kółkach umieszczono logo firmy Weber.