Kategorie

Weber Grille Oficjalny Sklep

Web-Grille.pl jest autoryzowanym partnerem Weber World  z pełną gamą grilli i akcesorii prosto z U.S.A.

logo Weber-World

Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem i fachową wiedzą. Czekamy na Państwa również w naszym salonie sprzedaży w Warszawie i Opolu

credit-card

Stoliki boczne do serii Q 1000

6527
Producent: Weber
Dostępność:
Jest
Czas realizacji: Wysyłka 24h
szt.
219,00 zł

Jak już grillować, to na sto procent! Rodzinna imprezka w ogrodzie, a może grillowane mięsko na obiad dla kilkunastoosobowej grupy? Nawet najlepsze grille mają niestety ograniczoną pojemność. Teraz jednak możesz to zmienić!

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy unikalne, wyjątkowe stoliki boczne do grilla Q-1000 marki Weber. Zostały wykonanej z najwyższej klasy sztucznego tworzywa. Ten materiał zapewnia wytrzymałość, trwałość i wyjątkową odporność. Na temperaturę, zmienne warunki pogodowe, ale również na zarysowania, złamania, zgniecenia i inne mechaniczne uszkodzenia. Marka Weber słynie z ogromnej wytrzymałości i długowieczności swoich produktów.

Stoliki mogą być bardzo przydatne przy każdym grillowaniu. Kiedy masz tuż obok talerze, przyprawy, sztućce i inne akcesoria, czas przygotowania smacznego posiłku znacznie się zmniejsza. Dużą powierzchnię stolików możesz wykorzystać właśnie do zgromadzenia wszystkich niezbędnych akcesoriów. Z całym inwentarzem pod ręką pokażesz się jako najlepszy szef grilla w okolicy!