Grill gazowy Weber Genesis II SP-335 GBS

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 1034
 • Producent: Weber
 • Dostępność: Jest
 • Czas realizacji: wysyłka 24h
 • szt.
 • Cena 6 999,00 zł

Wielu z nas letni odpoczynek kojarzy się z wieczornym grillowaniem i czasem miło spędzanym z rodziną i przyjaciółmi. W okresie letnim jemy również obiady prosto z grilla, które są nie tylko smaczne, ale także zdrowsze z uwagi na mniejszą ilość tłuszczu. Mimo, że grill kojarzy nam się z okresem letnim, to obecnie możemy zakupić grill, który pozwoli nam poczuć smak lata nawet w ciemny, zimowy dzień. Do tej pory w ogrodach i na tarasach królowały tradycyjne grille węglowe, ale coraz częściej pojawiają się też urządzenia gazowe. Potrawy z grilla nie tylko przyjemnie pachną i dobrze smakują, ale również dostarczają o wiele mniej kalorii niż potrawy smażone na patelni.

Podstawową zaletą grilla gazowego jest wygoda i łatwość obsługi. Po podłączeniu gazu do grilla, po prostu go zapalamy, tak samo jak kuchenkę gazową. Pozwala to uniknąć gryzącego dymu oraz braku stałego płomienia.

 


 

Genesis II SP-335 GBS to nowy, lepiej wyposażony technicznie grilli gazowych z serii Genesis wyprodukowany przez firmę Weber. Zbudowany jest według nowej filozofii : jest mobilny, dzięki 2 dużym kołom i wyposażony w opatentowany system GS4– najpotężniejszy system grillowy, jaki Weber kiedykolwiek opracował, w skład którego wchodzą udoskonalone podzespoły –elektryczny zapłon Infinity™, wydajne palniki stożkowe, szyny aromatyzujące Flavorizer™ oraz system gromadzenia tłuszczu.

Genesis II EP-335 GBS posiada 3264 cm² powierzchni rusztu. Solidna konstrukcja z dwuścienną, izolowaną powietrzem pokrywą wykonaną ze stali nierdzewnej, palnik boczny pozwalający na podgrzewanie, gotowanie smażenie niezależnie od tego co robimy na ruszcie , maskownice które zasłaniają nam butle przytwierdzoną do grilla , no i szafka znajdująca się poniżej części roboczeg tego urządzenia `. Weber Genesis II EP-335 wyposażony jest w ruszt żeliwny pokryty powłoką porcelanową z systemem wymiennych wkładów określany jako GBS (Gourmet BBQ System). Podobnie jak inne grille z nowej serii Genesis II, ten również jest kompatybilny z termometrem iGrill 3, który umożliwia ciągłe monitorowanie temperatury grillowanych potraw przy pomocy smartfona lub tabletu.

 

 


 

Skorzystaj z przyjemności grillowania i delektowania się wyśmienitymi potrawami

 • bez gryzącego dymu
 • bez ciągłego dokładania węgla
 • z kontrolą temperatury
 • z bezproblemową obsługą

Dane techniczne

Główny palnik: kW -11,43

Palnik stacji Sear station: kW -2,64

Boczny palnik: kW -3:52

Rozmiar (pokrywka otwarta)1 158 cm H x 150 cm x 79 cm

Rozmiar (zamknięta pokrywa) 120 cm wys. X 150 cm szer x 74 cm

Rozmiar rusztu (centymetry) 68 x 48

Rozmiar palnika bocznego 66 x 15

Palnik ze stali nierdzewnej szt 4

Rodzaj paliwa LPG (butla z gazem nie jest dołączona)

Stoliki 2

Drzwiczki 2

Kółka z funkcją stop 2

Solidne koła na każdą pogodę 2

Zapalnik elektroniczny w każdym pokrętle do sterowania gazem

Wyposażenie

Kratka grillowa systemu Gourmet BBQ wykonana z żeliwa emaliowanego porcelaną

Pokrywa ze stali niskowęglowej pokryta emalią porcelanową

Gniazdo do montażu iGrill 3 (akcesoria sprzedawane osobno, nie wchodzą w skład zestawu) Miejsce do zamontowania cylindra z gazem z boku urządzenia

Termometr wbudowany w pokrywę

Stoliki ze stali nierdzewnej

Drzwiczki ze stali nierdzewnej

Spawana rama

Bezstopniowe zawory palnikowe

Reflektory ciepła ze stali nierdzewnej