Kategorie

Weber Grille Oficjalny Sklep

Web-Grille.pl jest autoryzowanym partnerem Weber World  z pełną gamą grilli i akcesorii prosto z U.S.A.

logo Weber-World

Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem i fachową wiedzą. Czekamy na Państwa również w naszym salonie sprzedaży w Warszawie i Opolu

credit-card

Pokrowiec Premium Master Touch 57cm

7143
Producent: Weber
Dostępność:
Jest
Czas realizacji: Dostawa 24h
szt.
299,00 zł

Szukasz szczelnego pokrowca, idealnie dopasowanego do Twojego grilla? Wykonanego z trwałego materiału? Odpornego na działanie temperatury, wiatru i opadów atmosferycznych? Z własnego doświadczenia podpowiem, że nędzne podróbki prawdziwych pokrowców zdadzą się na niewiele. Dlatego właśnie chcę Cię zachęcić do kupna oryginalnego pokrowiec Premium Master Touch 57 cm. To oryginalny produkt marki Weber – jednego z najlepszych i najbardziej innowacyjnych producentów na rynku grillowania.

Pokrowiec został wykonany z trwałego i niebrudzącego się winylu. Polichlorek winylu ma bardzo silne właściwości termoplastyczne. Stanowi znakomitą ochronę przed niekorzystnym działaniem skrajnych warunków atmosferycznych. Latem zabezpieczy grilla przed kurzem, a zimą – przed mrozem i wiatrem. Kolejnym atutem jest jego znakomite dopasowanie. Jego wymiary są idealnie zgodne z rozmiarami grillów Weber o średnicy 57 cm. Szczególnie tych z serii One-Touch Premium, One-Touch Special Edition i Master-Touch. Serdecznie polecamy takie profesjonalne akcesoria dla wszystkich miłośników grillowania.