Kategorie

Weber World Partner

Web-Grille.pl jest autoryzowanym partnerem Weber World  z pełną gamą grilli i akcesorii prosto z U.S.A.

logo Weber-World

Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem i fachową wiedzą. Czekamy na Państwa również w naszym salonie sprzedaży w Warszawie

credit-card

Nabój gazowy

26100
Producent: Weber
Dostępność:
Jest
szt.
44,90 zł

Firma Weber oferuje swoim Klientom szeroki i kompletny asortyment do grillowania. Każdy produkt uzupełnia dodatkowymi akcesoriami, spełniając wszystkie wymagania użytkowników grilli. Nabój gazowy Weber przeznaczony jest do grilli rozpalanych metodą gazową - Weber Q 100, Weber Q 120 i Performer Touch-N-Go. W niezwykle lekkim i poręcznym opakowaniu – butli znajduje się 445 gramów gazu propan-butan.

 

Nabój jest wygodny w obsłudze i wystarcza na jedno użycie, w podróży i na świeżym powietrzu idealnie zastępuje tradycyjną dużą butlę gazową. Rewelacyjne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i szybkość rozpalania grilla. Bez zbędnego brudzenia się i długiego oczekiwania na rozpalenie ognia. Nabój gazowy Weber umieszczony jest w małej, praktycznej butli w kolorze niebiesko-szarym z czerwonymi napisami i znakiem ostrzegawczym o łatwopalności produktu. Pod gwintowanym zaworem znajduje się duże widoczne logo firmy Weber. Tylko oryginalne opakowanie gwarantuje najwyższą jakość produktu i satysfakcję z jego użycia.

Nabój gazowy z gazem Propan - Butan 445g przeznaczony do grilli Weber Q 100, Q 120 i Performer Touch-N-Go