Kategorie

Weber World Partner

Web-Grille.pl jest autoryzowanym partnerem Weber World  z pełną gamą grilli i akcesorii prosto z U.S.A.

logo Weber-World

Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem i fachową wiedzą. Czekamy na Państwa również w naszym salonie sprzedaży w Warszawie

credit-card

Kieszonkowy termometr elektroniczny składany

6491
Producent: Weber
Dostępność:
Jest
Czas realizacji: Dostawa 24h
szt.
169,00 zł

Kieszonkowy termometr elektroniczny składany

 Uwielbiasz grillować? Jeśli tak, to na pewno wiesz, że niektóre dania powodują trudność w uchwyceniu idealnego momentu zdjęcia ich z rusztu. Nikt nie chce przecież podać swoim gościom surowej potrawy, a również i zbyt spieczony kąsek nie będzie najlepszym do zaserwowania. Jednak jest wyjście z tej sytuacji - spójrz na produkt stworzony przez firmę Weber, która zajmuje się produkcją narzędzi do grillowania. Prezentowany tutaj termometr będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

 Kieszonkowy termometr elektroniczny składany jest narzędziem, które jest niezwykle mobilne, dlatego zawsze będziesz miał go pod ręką, gdy będzie Ci potrzebny. Posiada składany szpikulec, który wkłujesz bezpośrednio do mięsa, aby sprawdzić jego wewnętrzną temperaturę. Dokonuje pomiaru w ciągu 5 sekund temperatury od 20 do 90 stopni. Zapomnisz już o niedopieczonych potrawach, surowych w środku, jak również nic nie zostanie przypalone. To wielkie udogodnienie w atrakcyjnej cenie. Teraz każda twoja potrawa będzie idealna!